Wklej poniżej pełny ADRES STRONY z której chcesz pobrać plik wideo lub muzykę:

Nie wiesz co wkleić? Przykładowy link: http://www.youtube.com/watch?v=5Q5XvgeSGNQ


NIE MASZ ZAINSTALOWANEJ JAVY W SYSTEMIE LUB JEST ZABLOKOWANA!
Pobierz nową wersję klikając w TEN link!
tytuł:

Morandi - Midnight Train


format: muzyczny, czas trwania: , rozmiar: , serwis: Wrzuta.pl


     Pobierz mp3 szybciej!

Ten plik posiada rozszerzenie .MP3. Po zapisaniu sprawdź czy jest takie samo, jeśli nie to zmień nazwe pliku na:
Morandi - Midnight Train.mp3
ZAAKCEPTUJ APPLET JAVA I POCZEKAJ!
skocz do oryginału
Wklej link do pliku na forum internetowe:
Wklej link do pliku na stronę internetową:
Obsługiwane serwisy w chwili obecnej:

Pytania i odpowiedzi

Dlaczego nie działa ściąganie?
Jeśli nie pokaże się żadne okienko, oznacza to że nie masz zainstalowanej platformy Java JRE!

UWAGA!
Do prawidłowego działania strony i ściągania plików z niektórych serwisów np. Wrzuta, YouTube itp. potrzebne jest zainstalowanie platformy JAVA JRE, kliknij TUTAJ aby pobrać. Uruchom instalację pobranego pliku i postępuj wedle instrukcji pojawiających się na ekranie (przeważnie wystarczy, Next, Next, Next...). Następnie zamknij swoją przeglądarkę internetową i otwórz na nowo stronę ZapiszJako.PL z interesującym Cię plikiem. Applet uruchomi się automatycznie i w ciągu kilku/kilkunastu sekund na stronie zobaczysz link do ściągnięcia pliku.


Co to jest Java?
Jest to bezpieczne rozszerzenie możliwości Twojej przeglądarki internetowej i Twojego komputera. "Oprogramowanie Java umożliwia korzystanie z gier internetowych, rozmowy z ludźmi z całego świata, obliczanie oprocentowania kredytu, oglądanie obrazów trójwymiarowych i wiele innych rzeczy. Jest ono także częścią składową aplikacji intranetowych i innych rozwiązań dla handlu elektronicznego, które stanowią podstawę wykorzystania komputerów w firmach." Źródło: java.com

Dlaczego muszę instalować Javę?
Z powodu dużego ruchu na serwerach źródłowych (fizycznie udostępniających pliki) tj. Wrzuta.pl, YouTube.com itp. ich administratorzy wprowadzili ograniczenie polegające na tworzeniu unikalnych linków do plików, dla każdego odbiorcy osobno (jeden link działa tylko na jednym komputerze). Dlatego specjalny Applet Java, który uruchamia się na naszej stronie (a w Twojej przeglądarce), pobiera unikalne linki za Ciebie i automatycznie Ci je udostępnia.

Jak uruchomić Applet Java?
Jeśli chcesz zaakceptować Applet Java po wyświetleniu się okienka, kliknij po prostu przycisk "Run". Zaznaczenie opcji "Always trust content from this publisher" spowoduje, że okienko nie będzie się więcej pojawiać. Więcej zobacz w INSTRUKCJI.

Link do strony Java: http://www.java.com/pl/download/
Klikając TUTAJ sprawdzisz czy masz już zainstalowaną Javę i w jakiej wersji (wymagamy min. 1.5.0).

Co to jest i jak działa SKRYPTOZAKŁADKA?
Dzięki skryptozakładce jednym kliknięciem skopiujesz adres strony z interesującym Cię plikiem do ZapiszJako.PL. Wystarczy, że złapiesz ten link: ZapiszJako.PL, a następnie przeciągniesz go na pasek zakładek przeglądarki. Gdy jesteś na stronie z interesującym Cię plikiem klikasz na zakładkę ZapiszJako.PL i adres zostaje skopiowany automatycznie.

Jak pobierać pliki mp3, video na dysk?
W celu pobrania pliku z serwisu np. Youtube.com lub Wrzuta.pl na dysk swojego komputera należy z paska adresu przeglądarki skopiować adres strony na której znajduję się interesujący nas plik do powyższego formularza. Po kliknięciu przycisku "POBIERZ" serwis znajdzie plik (jeśli wprowadzony adres jest poprawny), a następnie umożliwi jego ściągnięcie przez wyświetlenie paska informacyjnego i naciśnięcie "zapisz na dysku".

Jak odtwarzać pliki video w formacie MP4, FLVA?
Pliki w tym formacie można odtwarzać np. Windows Media Player, jednak nie jest to standardowe i by mieć taką możliwość musisz zainstalować dodatkowe kodeki K-Lite Codec Pack Standard. Innym rozwiązaniem jest zainstalowanie i użycie darmowych playerów takich jak np. VLC Media Player - polecam! [screen z programu].

Co to są pliki FLV?
Pliki Flash Video (FLV) to pliki filmowe używane do dystrybucji plików wideo przez internet.

Jak odtwarzać pliki video w formacie FLV?
Pliki FLV możesz odtwarzać podobnie jak pliki Mp4 po zainstalowaniu kodeków K-Lite Codec Pack Standard lub playerem VLC Media Player. Możesz również przekonwertować FLV na standardowy plik AVI za pomocą programu Pazera Free FLV to AVI Converter.

przeWRZUTAj szybciej w poszukiwaniu muzyki:
Ostatnio dodane:
Losowe linki: